Laboratorinė įranga

Laboratorinis skeneris UP560 UP3D

UP560 itin didelis greitis,
tikros spalvos tekstūra ir RPD asistentas
UP560 yra su dvigubomis 3 megapikselių kameromis (didelis kadrų dažnis), leidžiantis greičiau ir aiškiau fiksuoti vaizdą bei pateikti efektyvesnius ir tikslesnius duomenis skaitmeninei odontologijos pramonei.

 

Cirkonio frezavimo įranga UP3D

UP3D sukurta 5 ašių frezavimo mašina, aprūpinta išmaniosiomis funkcijomis, tokiomis kaip automatinis kalibravimas, gręžimo eksploatavimo trukmės stebėjimas ir automatinis atnaujinimas, C530 suskaitmenina ir padidina tradicinius apdorojimo metodus.

italija

omec snc

Modelių trimeris yra ypač tvirtas. Jo varomasis velenas sukasi ant rutulinių guolių. Jo galia ir didelis greitis leidžia labai gerai apdoroti gipso modelius. Įrenginys turi apsauginį jungiklį ir solenoidinį vožtuvą. Jis tiekiamas su karbido šlifavimo disku, kurį galima naudoti iš abiejų pusių, arba su deimantu, tinkamu sausam šlifavimui (SD.84.96.D.00).

Modelių trimeris yra ypač tvirtas. Jo varomasis velenas sukasi ant rutulinių guolių. Įrenginys turi du variklius, kurie veikia vienu metu arba nepriklausomai dviem jungikliais. Jame yra solenoidinis vožtuvas, o apatinėje pusėje yra du maišytuvai, skirti atskirai reguliuoti vandens srautą ant dviejų ratų. Šis žoliapjovės modelis gali būti komplektuojamas su karbidiniais ratukais, kurie gali būti naudojami iš abiejų pusių, arba su deimantiniais ratukais. Jis taip pat tiekiamas su goniometru ir graduotu modelio presu. Pagal poreikį galima įsigyti dvigubą goniometrą.

Automatinis siurblys turi galingą ir netriukšmingą pavarų dėžę, leidžiančią maišyti bet kokio tipo tinką, investicijas ir silikoną. Jame yra sausas vakuuminis siurblys ir skaitmeninis elektroninis laikmatis, leidžiantis nustatyti užtaisymo laiką. Standartinis puodelis yra 200 cc arba 500 cc, tačiau galima rinktis ir 1000 cc ir 2000 cc puodelius. Šis įrenginys yra dviejų versijų: sieninis (FOX.10.00) ir stalviršis (FOX.10.T.00). Taip pat galima su 32 maišymo programomis (FOX.32.00).

BETA.1.00, BETA.2.00 ir BETA.3.00 tipo mikrosmėlio pūtikliai turi atitinkamai vieną, du ir tris blokus ir yra tinkami investicijoms grubiai apdoroti, valyti ir poliruoti keramikos ir dervų metalų paviršių. Mikrosmėlinešiai turi vidinį apšvietimą, jungtį išmetimui, slėgio matuoklį ir smėlio parinkiklį šlifavimo kameros viduje. Pagal pageidavimą galima turėti smėlio perdirbimo įrenginį (purkštuko Ø 3,5 mm).

Poliravimo staklės yra ypač tvirtos, o jos varomasis velenas sukasi ant rutulinių guolių. Jo didelė galia leidžia labai gerai apdoroti modelius. Įrenginys turi saugos jungiklį ir tiekiamas su 1 dešiniuoju srieginiu kūgiu ir 1 kairiuoju srieginiu kūgiu. Variklio rėmas taip pat leidžia savaime ventiliuotis. Tokiu būdu galimas ilgalaikis darbas be perkaitimo.

1,8 kW 20 J

DADO yra litavimo aparatas, pasižymi visais privalumais ir pranašumais, kuriuos suteikia lazeris, palyginti su lankinio suvirinimo aparatu. DADO taip pat yra LASER READY TO GO, geriausias pagal technologinę kokybę ir kainą.

4,5 kW – 9 kW

Wizard yra idealus lazerinis suvirintojas odontologijos, auksakalystės ir akinių laboratorijoms. Jis sujungia labai didelę darbinę galią, mažas sąnaudas ir ilgą lempos tarnavimo laiką. Tai nedidelio dydžio prietaisas, tačiau turi galingą vandens ir oro aušinimo sistemą. Jame yra 7 colių jutiklinis ekranas ir vairasvirtė, leidžianti pasirinkti suvirinimo parametrus. Plati kamera yra lengvai pasiekiama dėl didelių priekinių durų ir yra apšviesta ledinių šaltų žibintų. Prietaise yra 10x Leica stereomikroskopas su 45° pasvirimu ir internetinė kamera, uždėta ant jo peržiūros ašies, kuria galima matyti visus suvirintus objektus internetinės kameros ekrane.

3,5 bar šlapio garo valytuvas. Įrenginyje yra 4 litrų nerūdijančio plieno bakas (AISI 304 tipo), manometras, skirtas slėgiui bake matyti, apsauginis dangtelis ir išleidimo čiaupas, leidžiantis išvalyti baką. Garų srautas išeina iš žemos įtampos maitinimo pistoleto ir gali būti reguliuojamas ant solenoidinio vožtuvo esančiu čiaupu. Įrenginys atitinka PED 97/23 standartą (slėginės įrangos direktyvą). Rezervuaro vandens užpildymas atliekamas rankiniu būdu.

4l – 3,5 Bar garas

5l – 5 Bar garas

5l – 5 Bar garas/karštas vanduo

5l – 5 Bar garas/karštas vanduo/vandens lygis

5l – 5 Bar garas/karštas vanduo/automatinis papildymas

 

EOS.20.A yra maža, tyli termoformavimo mašina AUTOMATICA, pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl jos dizainas yra modernus ir patrauklus. Technikas turi pasirinkti formatuojamo lapo tipą, tada termoformavimo mašina automatiškai atlieka termoformavimo procesą.

Dėl mūsų trisdešimties metų patirties siurbimo srityje, dėl nuolatinio technologinio tobulėjimo ir naujų sprendimų paieškos gimsta naujasis MISTRAL.17.00, kuris yra idealus aspiratorius šiuolaikinėms odontologijos, auksakalystės ir akinių laboratorijoms. Siurbimo dėžėje yra dviejų greičių poliravimo staklės, pasukami prožektoriai, du tylūs ir galingi kintamo arba fiksuoto oro tiekimo aspiratoriai ir du lengvai keičiami filtrai.

Dantų furnitūros formavimui naudojamas hidraulinis presas. Jis gali paspausti iki 3 duslintuvų, pasiekiančių maks. 400 barų spaudimą ir maždaug 15 000 kg (150 000 N) trauką ant duslintuvų. Hidraulinė grandinė yra visiškai nepralaidi vandeniui ir jos nereikia remontuoti.

Slėginės dervų polimerizacijos agregatai, leidžiantys kietinti vainikus ir tiltelius. Didelio tikslumo mikroprocesorius kontroliuoja temperatūrą ir polimerizacijos laiką; temperatūra nuolat reguliuojama karštai ir šaltai polimerizacijai. Įrengta dviguba nerūdijančio plieno kamera; jie veikia su visiškai automatiniais ciklais. Visi darbo ciklo parametrai yra lengvai matomi skaitmeniniame ekrane.

Vibrostalelis investicijoms, ištirtas siekiant leisti vertikalią vibraciją, kurios intensyvumą gerai valdo elektroninė plokštė. Jo sekcijos puodelio kojelės užtikrina stabilumą. Yra trys skirtingų dydžių ir galių modeliai. Jo guminis nuimamas stalas leidžia gerai valyti. Priklausomai nuo dydžio, jis gali turėti nuo 1 iki 6 cilindrų.


Kompaktiško dizaino keraminė krosnis, skirta visoms dantų keramikos deginimui. Jį galima valdyti klaviatūra arba bet kuriuo Android mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Krosnies Android programa saugo daugiau nei 20 dažniausiai naudojamų keramikos rūšių parametrus. Vartotojas gali keisti bet kurią programą ir bet kurį etapą. Galima ir presuotai keramikai (PLASMA.15.P.00).

Ištirtas suktukas gręžti gipso modelius ir modelių laikiklius iš organinio stiklo. Jame yra lazerinis žymeklis, kuris yra ašyje su gręžimo staklynu ir leidžia greitai ir tiksliai nustatyti gręžimo modelį. Variklio velenas sumontuotas ant rutulinių guolių su 2 RS tipo apsauga. Rotorius yra dinamiškai subalansuotas. Gręžimo gylis reguliuojamas rankove.

Ištirta frezavimo staklės frezuoti gipso ar dervos modelių gomurio ir liežuvio zonas. Jis yra labai tvirtas, netriukšmingas ir lengvai prižiūrimas. Jo dinamiškai subalansuotas rotorius sumontuotas ant 2RS tipo apsaugos rutulinių guolių. Malūnas valdomas stumiant apsauginę pastogę, kaip reikalaujama žemai.

Automatinis dauginimo įrenginys. Talpykla, maišyklė ir dangtis pagaminti iš nerūdijančio plieno. Jame yra elektroninė plokštė, užtikrinanti visišką automatinį valdymą viso darbo ciklo metu. Tai leidžia atidėtai pradėti ciklą su savaitiniu programavimu ir kontroliuoti besidauginančios medžiagos amžių. Specialus maišytuvo valdymas užtikrina vienodą temperatūrą bako viduje.

Cilindro pakaitinimo orkaitė su nauja paprasta ir funkcionalia elektronine kortele, leidžiančia išsaugoti vieną trijų pakopų ciklą. Temperatūra, didėjantis greitis ir budėjimo bei aušinimo laikas yra pritaikomi. Galutinę temperatūrą galima nustatyti 1100 °C. Jo mufelinė šildymo sistema turi šildytuvus, išdėstytus keturiose pusėse. Jis pritaikytas prijungti prie ištraukimo su automatiniu arba atidėto paleidimo įsiurbimo ventiliatoriumi. Jo apsauginis mikrojungiklis ant durų atitinka Europos standartus. Taip pat galima su 10 programų (ARIES.11.P/M/G.00).

UV lempos krosnis, skirta šviesai jautrių dervos plokštelių polimerizacijai, vienkartinių atspaudų laikiklių, protezų pagrindų ir okliuzinių blokelių paruošimui. Prietaisas pagamintas iš nerūdijančio plieno, jo vidinė kamera yra atspindinti veidrodinė parabolė, o jo stalčiuje telpa iki trijų modelių. Jo lempos yra mėlynos/violetinės šaltos šviesos ir 380 Nm bangos ilgio. Polimerizacijos blokas gali atlikti tris skirtingus ciklus: 120 sekundžių, 180 sekundžių arba begalinį ciklą.

italija

vertysystem Kiuvetės

Vokietija

baumann dental

Pietų korėja

denstar

Mobili taškinė trauka su HEPA filtrais. Italija

Aerozolių siurbimo įranga odontologijos kabinetams su HEPA filtrais.

Įrenginys su 3 jungtimis metaliniu arba plastikiniu vamzdynu.
Abiejų konfigūracijų galuose sumontuotas apsauginis skydas nukreipiantis aerozolį nuo paciento burnos į siurbimo vamzdį.
Filtravimas vyksta trimis etapais ir trimis skirtingais filtrais: HEPA CLASSE M – HEPA H14 – HEPA H12

Mobili taškinė trauka su UV lempomis ir HEPA filtrais. Kinija